Search
  • marcelka62

Akabaneho test...


12 zázračných studničiek

V čase, kedy hľadanie východiska zo situácie, kedy JE bolesť na fyzickej úrovni neprekonateľná, obmedzujúca, traumatizujúca, JE tu možnosť veľmi jednoduchým spôsobom úľavy. Nielen však uľaviť, aj nastaviť - naštartovať samo-ozdravný proces v tele.

Metódu možno použiť v čase akútnej bolesti, kedy prichádza okamžitá úľava. Pri chronických ťažkostiach vnímaných na fyzickom tele je proces o niečo zdĺhavejší, no možnosť tu je. Hlavne je dôležitý fakt, že všetko ide bez použitia chemických náhrad, ktoré nie vhodným spôsobom vplývajú na ľudské telo.

Ľudské telo je „dokonalý prístroj“. Keď pochopíme ako funguje, rozumieme procesom, otvára sa nám CESTA na SEBA – poznanie, SEBA – zdokonaľovanie, SEBA – porozumenie. Inak tápeme v bludnom kruhu možností, nerozumieme čo sa deje a to nás zavádza.

Túto metódu sa naučí každý, kto chce.

Metóda funguje na princípe VEDENIA TEPLA / nahrievaním tyčiniek vhodných na cielené priloženie k bodom na tele/. Kde chýba teplo JE PRÁZDNO.TA.

Keď sa vyrovná nerovnováha meridiánov vetvy pravej a ľavej strany tela, dochádza k jeho harmonizácii, tým k úľave a samo- ozdraveniu tela.

Používa sa tisíce rokov, je jednoduchá a účinná. Koho osloví diagnostika Akabaneho testom, pre seba a svojich blízkych je možnosť sa ju naučiť v pohodlí svojho domova. Taktiež uľaviť bolesti bez toho, aby ste sa uvedenú metódu učili. Je to na Vás.


Diagnostika prebieha na prstoch na rukách a nohách /12 studničiek/.

Každá studnička, teda BOD – dráha má svoju funkciu. Tá je priradená k jednotlivým orgánom a funkciám tela.


V čase, kedy nie je možné navštíviť lekára z rôznych dôvodov je to spôsob úľavy, naštartovania ozdravného procesu, a tým spokojnosti a radosti zo zdravia.9 views0 comments

Recent Posts

See All